Apartmán č.95

Vaše rezervace
Příjezd
Počet nocí
Odjezd
Dospělí
Děti

Apartmán č.95

Cena od1 500,00 CZK / Noc
4 osoby
1 ložnice
Wifi zdarma

Apartmánové ubytování Tauplitz až pro 4 osoby.

Nabízíme ubytování v krásném a klidném prostředí rakouských Alp. Ubytování je součástí apartmánového domu Kulmhof v Tauplitzu.

Tamní příroda si uchovává své kouzlo po celý rok, a proto je místo velmi oblíbené jak v zimních, tak i v letních měsících.

Apartmánový dům Kulmhof všem svým návštěvníků nabízí během jejich pobytu možnost zdarma využit služeb wellness. V budově se nachází krytý bazén a sauna, které jsou ubytovaným návštěvníkům k dispozici během dne do 20. hodin. V domě je dále možnost využít lyžárny k uschování veškerého lyžařského vybavení. Během letních měsíců se zde naopak nechají uschovat jízdní kola a outdoor vybavení. Toho doporučujeme využít, neboť v objektu není dovolené uschování lyží a kol na pokojích apartmánů. Stejně tak je přísně zakázáno se po domě pohybovat v lyžařských botách.

 

V následujících obdobích akceptujeme pouze celé týdny vždy od soboty do soboty (případně jinak po osobní domluvě):

V ostatních měsících je minimální délka pobytu 3 noci.

Popis apartmánu

Apartmán, po kompletní rekonstrukci o velikosti 1+kk a rozloze 35m2 ve 3. patře. Skvělé řešení interiéru pro jeden velký společný prostor-nabízí příjemné a pohodlné ubytování pro rodinu nebo skupinu dospělých s pěkným výhledem. LCD televizor na stěně, jídelní stůl, v koupelně sprchový kout a topný žebřík a moderní kuchyňský kout. Na zemi je v obývací části položen koberec. Balkon je v tomto apartmánu nahrazen francouzským oknem.

Vybavení

Součástí vybavení apartmánu není vybrané příslušenství a každý klient si dovoze vlastní. Vybavení apartmánu NEOBSAHUJE:

V apartmánu a celém objektu je přísný zákaz kouření. V rámci našeho apartmánu není možný pobyt psa ani jiných domácích mazlíčků. 

Hosté provádí úklid samostatně, poplatek za úklid apartmánu a turistický poplatek není v ceně.

Možnost závěrečného úklidu v ceně 1.300,- Kč, tento požadavek je nutné nahlásit předem při rezervaci.

Apartmánový dům Kulmhof

Apartmánový dům Kulmhof všem svým návštěvníků nabízí během jejich pobytu možnost zdarma využit služeb wellness. V budově se nachází krytý bazén a sauna, které jsou ubytovaným návštěvníkům k dispozici během dne v době 6:00–13:00h a 14:00–20:00h. V domě je dále možnost využít služeb recepce a lyžárny k uschování veškerého lyžařského vybavení. Během letních měsíců se zde naopak nechají uschovat jízdní kola a outdoor vybavení. Toho doporučujeme využít, neboť v objektu není dovolené uschování lyží a kol na pokojích apartmánů. Stejně tak je přísně zakázáno se po domě pohybovat v lyžařských botách.

K domu patří také velké parkoviště, kde je možné parkovat po celou dobu pobytu. V západním traktu budovy u parkoviště se pak nachází kontejnery na odpad. Nejbližší nákupní možností je supermarket Spar, který je od domu vzdálený 0,5 km. Pokud by vás lákala místní kuchyně, tak doporučujeme ověřit si otevírací dobu místních podniků. Mnoho z nich je otevřených pouze v zimních či letních sezónách.