Apartmán č.6

Vaše rezervace
Příjezd
Počet nocí
Odjezd
Dospělí
Děti

Apartmán č.6

Cena od1 500,00 CZK / Noc
8 osob
2 ložnice
Wifi zdarma

Apartmánové ubytování Tauplitz až pro 8 osob v prostředí štýrských Alp s dechberoucím výhledem na horský masiv Grimming.

Nabízíme ubytování v krásném a klidném prostředí rakouských Alp v oblasti Solné komory. Ubytování je součástí apartmánového domu Kulmhof, který se nachází v bezprostřední blízkosti alpské vesničky Tauplitz. Díky jižní orientaci apartmánu se přímo z pokoje nabízí překrásný výhled na vápencové pohoří Grimming, které je obklopeno horskými loukami a zalesněnými svahy. Tamní příroda si uchovává své kouzlo po celý rok, a proto je místo velmi oblíbené jak v zimních, tak i letních měsících.

 

V následujících obdobích akceptujeme pouze celé týdny vždy od soboty do soboty (případně jinak po osobní domluvě):

V ostatních měsících je minimální délka pobytu 3 noci.

Popis apartmánu

Apartmán č.6 je třípokojový apartmán typu 3+kk se dvěma balkony o celkové rozloze cca 70 m2. Nachází se v přízemí domu a jeho předností je bezbariérový vstup. Obě lodžie však nabízí nádherný výhled, který je umocněný vyvýšenou polohou apartmánu o zhruba 3 metry nad přilehlým terénem. Celý objekt domu je totiž na severní straně zasazen do svahu, kde se zároveň nachází vstup do apartmánu.

Apartmán se skládá z hlavní společenské místnosti s vybaveným kuchyňským koutem. Je zde k dispozici: dvouplotýnková sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, lednice, kávovar, nádobí. V místnosti je dále velká rohová jídelní souprava, křesla s pohovkou, televize a Wi-Fi zdarma.

V pokoji s balkónem je velká manželská postel, dvoupatrová palanda a velká šatní skříň, která nabízí dostatek prostoru pro uložení osobních věcí. Díky prosklené stěně je z pokoje nádherný výhled do přírody a na horská panoramata.

Druhý pokoj je vybaven obdobně jako první. Nachází se zde velká manželská postel, dvoupatrová palanda, menší komoda a pračka. Nestandardní umístění pračky jsme řešili touto cestou, protože dobře rozumíme využití pračky během aktivní dovolené.  Avšak z důvodu malé koupelny a starších rozvodů vody v domě nebylo možné její umístění vyřešit jinou cestou. 

Součástí apartmánu je také vlastní koupelna s vanou, umyvadlem a toaletou. 

Vybavení

Součástí vybavení apartmánu není vybrané příslušenství a každý klient si dovoze vlastní. Vybavení apartmánu NEOBSAHUJE:

V apartmánu a celém objektu je přísný zákaz kouření. V rámci našeho apartmánu není možný pobyt psa ani jiných domácích mazlíčků. 

Hosté provádí úklid samostatně, poplatek za úklid apartmánu a turistický poplatek není v ceně.

Možnost závěrečného úklidu v ceně 1.500,- Kč, tento požadavek je nutné nahlásit předem při rezervaci. 

Apartmánový dům Kulmhof

Apartmánový dům Kulmhof všem svým návštěvníků nabízí během jejich pobytu možnost zdarma využit služeb wellness. V budově se nachází krytý bazén a sauna, které jsou ubytovaným návštěvníkům k dispozici během dne v době 6:00–13:00h a 14:00–20:00h. V domě je dále možnost využít služeb recepce a lyžárny k uschování veškerého lyžařského vybavení. Během letních měsíců se zde naopak nechají uschovat jízdní kola a outdoor vybavení. Toho doporučujeme využít, neboť v objektu není dovolené uschování lyží a kol na pokojích apartmánů. Stejně tak je přísně zakázáno se po domě pohybovat v lyžařských botách.

K domu patří také velké parkoviště, kde je možné parkovat po celou dobu pobytu. V západním traktu budovy u parkoviště se pak nachází kontejnery na odpad. Nejbližší nákupní možností je supermarket Spar, který je od domu vzdálený 0,5 km. Pokud by vás lákala místní kuchyně, tak doporučujeme ověřit si otevírací dobu místních podniků. Mnoho z nich je otevřených pouze v zimních či letních sezónách.